U aludua se Donaldi i dedikoi këngë Trixës, flet miku i tyre

Mbrëmjen e djeshme i ftuar në “Goca dhe Gra”, ishte i ftuar këngëtari, Tiri Gjoci.

Moderatoret e programit i kanë bërë një surprizë Rita Petros në 60 vjetorin e lindjes së saj, shkruan lajmi.net.

E këngëtari erdhi enkas për të performuar për të.

Por, sigurisht që nuk mund ti shpëtonte disa pyetjeve nga moderatoret.

Fatma ka pyetur Tirin për projektin e tij më të ri “Lamtumirë”, i cili u aludua se ishte një dedikim i Donaldit kundrejt Beatrixës.

Por Tiri e ka hedhur poshtë këtë gjë, duke treguar se ajo këngë i dedikohet pikërisht ish të dashurës së tij.

Madje ka thënë se ky projekt kishte rreth tre vite që ishte përgatitur, ndonëse tani ai ka vendosur ta publikojë.