Tjetër këngë nga Skivi?

Skivi duket se nuk do vonoj edhe shumë deri në publikimin e këngës së radhës.

Skivi është duke punuar për projekte të reja muzikore, dhe këtë e bën të ditur përmes postimit të publikuar në Instagram ku shihet në një studio muzikore, shkruan lajmi.net.

Këngëtari në foton ndarë kishte shkruar në mënyrë sarkastike ‘a pe prejna një dash’ duke paralajmëruar kështu projektin e ri muzikor.

Kujtojmë se muajin e kaluar ai solli një bashkëpunim me Doksin dhe Florianin, kënga e titulluar ‘Dredha’ nga treshja numëron mbi 700 mijë klikime në Youtube.