Tetovë: 46 vjecari sulmohet fizikisht nga disa persona nga fshati Sellcë

Me 07.05.2021 në ora 21.25 A.B.(46) nga Tetova ka lajmëruar se në rrugën “Marshal Tito” në Tetovë është sulmuar fizikisht me një lëndë të fortë nga N.J.(35) dhe disa persona tjerë nga fshati Sellcë, transmeton Almakos.

Po punohet për zbardhjen e rastit.