Tea Trifoni me të dashur të ri, publikohet fotoja

Ajo ka nisur lidhjen e re.

 

Tea Trifoni, foli publikisht për djalin që i ka fituar zemrën, shkruan lajmi.net.

E ftuar në emisionin ‘E diell’, Tea tha se partnerin e ka njohur rastësisht me Fation Kuqarin dhe se ai është një djalë i thjeshtë i panjohur për publikun.

“Është dikush që unë jam duke e njohur për momentin. Është figurë jo e njohur, njeri i thjeshtë, nga zona ime, aty afër, nga Fieri. E kam njohur me Fationin, rastësisht, kur nuk e pret të vjen. Isha duke festuar për qejfin tonë dhe na doli ky bandilli. Ishte shumë i ëmbël”, ka thënë Tea.

Ndryshe, muaj më parë ajo ka qenë në lidhje dashurie me Beart Rexhepin.