Tayna bën lëvizje provokuese, prek gjoksin me duar para kamerës

Reperja Tayna është ndër emrat më të komentuar të shoubizit vendor.

Fama e saj u rrit shumë shpejt, ndërsa tani numëron disa projekte muzikore, mes tyre edhe bashkëpunime me emra të njohur.

Së fundi, ajo publikoi disa fotografi dhe një video në Instagram, në të cilën bën lëvizje provokuese duke kapur gjoksin para kamerës.

Reperja kishte veshur një palë xhinse dhe një bluzë shumë të shkurtër, ndërsa gjithë vëmendjen e mori me lëvizjet joshëse.

Projekti i fundit muzikor nga Tayna është “Edhe ti”, në bashkëpunim me reperin Mozzik.