Sulmohen babë e bir në Tetovë

Dje (16-gusht) në ora 20:20, personi P.A. (35) nga Tetova në SPB Tetovë ka raportuar se rreth orës 18:15 në lagjen “Kolltuk” të Tetovës afër objektit fetar është sulmuar fizikisht ai bashkë me djalin e tij të mitur, nga personi Z.Gj. (45)

I dyshuari pak më vonë është thirrur në Stacionin Policor Tetovë.

Nga MPB thonë se rasti është zbardhur dhe dokumentuar.