Sulmi i armatosur në Haraçinë, arrestohen dy persona

Dy persona janë arrestuar për gjuajtjen me armë në Haraçinë, në drejtim të kryetarit të Komunës, por që mbetën të plagosur bashkëpunëtorët e tij.

Nuk bëhet i ditur identiteti i të arrestuarve.

Përndryshe, dy të plagosurit gjenden në spital dhe në gjendje stabile.