Stresi reagon pas deklaratës së Fjolla Morinës: Duhet dërguar urgjent në institucionin përkatës

“Këta janë krimi i organizuar”, Stresi reagon pas deklaratës së Fjolla Morinës: Duhet dërguar urgjent në institucionin përkatës

Fjolla Morina tronditi jo pak opinionin publik mëngjesin e ditës së premte ku deklaroi se e dinte se kush e kishte zhdukur “mbretin e basteve” Ervis Martinaj, si dhe akuzoi ish-bashkëshortin e saj Fisnik Syla, këngëtaren Morena Taraku, reperin Arkimed Lushaj të njohur me emrin e artit Stresi, dhe disa persona të tjerë se janë pjesë e krimit të organizuar dhe kanë vrarë njerëz.

“Këta janë krimi i organizuar”, Stresi reagon pas deklaratës së Fjolla Morinës: Duhet dërguar urgjent në institucionin përkatës

 

Lidhur me këto deklarata ka reaguar dhe reperi i Stresi, i cili ju bën thirrje autoriteteve shëndetësore të marrin nën kujdes këngëtaren Morina, ndërsa nuk i përmend emri.

Sipas tij kur dikush kalon në depresion apo ka momentet të tilla institucionet duhet të kujdes, dhe nuk duhet t’ lënë rrugës këta persona.