Stresi ka një dhuratë për atë që e gjen çfarë thotë në këtë video

Stresi është shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat shumë shpesh komenton edhe ngjarjet aktuale të vendit.

Së fundi, reperi ka publikuar një video, në të cilën shihet duke ecur në lagje dhe thotë diçka që nuk kuptohet.

Në mbishkrimin që ia la videos, Stresi tha se kush e gjen çfarë ka dashur të thotë, e ka një dhuratë dhe mund të shkojë ta marrë tek vendi ku jeton.

“Kush e gjen ca kom desht me than e ka ni dhurat nga une te vi ta marri te lagjia 🙏🙏🙏”, ka shkruar ai.

Kujtojmë se “Loco” titullohet projekti i fundit muzikor nga Stresi, ndërsa pritet që së shpejti të sjell projekte të reja.