“S’jam Edi”, Rama nxjerr videon se si koronavirusi ka “pushtuar” Tiranën

Teksa ka publikuar një video, ku shihet se si koronavirusi ka ‘pushtuar’ mbarë Tiranën, Rama i bën thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi.

“Mirëmëngjesi, s’jam Edi 😂 po janë dy çuna që s’i njoh që e kanë qarë këtë video👏

Shikojeni dhe mos lëvizni nga shtëpia, nëse nuk jeni ndër ata që duhet të shkojnë patjetër në punë🙏”, shkruan Rama.