Si e priti Ronela Hajati ndërrimin e stilit të flokëve të Young Zerkës?

Young Zerka ishte i ftuar sonte (e premte) në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtari, në këtë intervistë tregoi se si erdhi deri tek bashkëpunimi me Eri Dee.

Zerka tash e një kohë njihej për stilin e njëjtë të flokëve, të cilin e ka ndryshuar së fundi dhe e pëlqyen të gjithë.

Për “Mirage”, Zerka tregoi se a e priti mirë këtë ndryshim stili Ronela Hajati.

Për të kuptuar përgjigjen e këngëtarit, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm, ku gjendet intervista e plotë e tij. /Lajmi.net/