Shyhrete Behluli viziton Turqinë, sjell pamje nga atje

Këngëtarja e njohur shqiptare, Shyhrete Behluli vazhdon të jetë aktive në muzikë.

Pavarësisht faktit se është e angazhuar me mbrëmje të ndryshme muzikore ajo gjen kohë për ta kaluar me familjen.

Së fundmi këngëtarja e ka vizituar Turqinë dhe nga atje ka sjell pamje në llogarinë e saj në Instagram.

Bazuar në njërin nga postimet shihet se po shoqërohet nga bashkëshorti i saj dhe disa persona të tjerë.