Shuma marramendëse që ia ofruan sheikët nga Dubai për një natë modeles së njohur

Modelja e famshme ka folur hapur.

Modelja e njohur Natalia Graibotto, është aktive në Instagram dhe nga ky rrjet social fiton shumë, shkruan lajmi.net.

Vetëm falë fotove që i shpërndanë në të, brazilianja fiton 300 mijë euro në vit.

26-vjeçarja thotë se mesazhet që i vijnë në privat janë tronditëse. Ka persona të pasur nga Dubai që përpiqen t’i sjellin avionin e tyre privat, ose i ofrojnë nga 40 mijë, 70 mijë, ndonjëherë edhe 100 mijë euro vetëm për të pasur shoqërinë e saj.

Natalila në Instagram ndiqet nga më shumë se 1 milion njerëz.