Shuhet zjarri në një shtëpi në Shkup, lëndohen dy persona

Në SPB Shkup dje është denoncuar se në rrugën “Indira Gandi” ka pasur zjarr në shtëpinë e 36 vjeçarit N.B, ndërsa zjarri kapi një dhomë dhe pjesën hyrëse.

Siç njoftojnë na MPB, në zjarr është lënduar N.B dhe K.Xh (40) dhe janë dërguar në spitalin “Shën Naumi i Ohrit nga ku janë konstatuar lëndime e rënda trupore.

Zjarri është shuar nga Brigada kundër zjarrit, ndërsa këqyrjen e vendit të ngjarjes e ka kryer ekipi i SPB Shkup.