Shpat Kasapi publikon videon më romantike nga dita e fejesës

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi ka ripublikuar videon më të ëmbël me të fejuarën në profilin e tij, shkruan lajmi.net.

Ai ripostoi një video që Selvija kishte publikuar në Instastoryn e saj ku edhe i kishte dedikuar fjalët më romantike.

“Nga çfarëdo që të jenë bërë shpirtrat tanë… i tiji dhe i imi janë të njëjtë.. do të jetoja përgjithmonë në këtë përqafim”, shkroi Selvija.

Ndërsa shpati ka ripostuar videon duke etiketuar Selvijen dhe e quajti mbretëreshën e tij./Lajmi.net/