Shkurte Gashi me stil dhe pamje të re që nuk e keni parë ndonjoherë (FOTO)

Shkurte Gashi po vazhdon të jetë një prej këngëtareve më të pëlqyera kosovare. Është zëri i saj shumë i vëçantë dhe karakteristik ai që e bën të jetë e preferuara e publikut, përcjell ORAinfo. Shkurta është gjithmonë tejet aktive me postime në rrjete sociale. Sot, ajo ka shkuar për t’u rregulluar tek vajza e Shyhrete Behlulit, Njomza. E në imazhin e publikuar shohim se Shkurta është bërë si të ishte kukull.