Shkurte Fejza tregon cilen nga vajzat e do më shumë

Shkurte Fejza i ruajti dhe i kultivoi vlerat kombëtare për vite të tëra, ndaj më kot nuk quhet bilbili i këngës shqipe.

Ajo krijoi fole në zemrat e publikut shqiptarë qysh prej fillimit të karrierës, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja dallohet edhe për paraqitjet plotë elegancë, dhe dita-ditës veç po rinohet.

Përveç bagazhit të madh në skenën muzikore këngëtarja poashtu njihet për familjen e madhe që ka , bashkëshortin, tri vajzat dhe djalin.

Thuhet se të gjithë fëmijët duhen njësoj, ama nganjëherë favorizohet njëri apo tjetri.

E së fundi Shkurta e ka dëshmuar se e veçon vajzën e vogël Agnesën. Ndërkohë që e bija ka publikuar një fotografi në Instagram këngëtarja i thotë se e do më së shumti në botë.

“O zemra, te dua me se shumti ne bote 🌟🌟”, i thotë Shkurta ‘sugarices’/Kosovarja/