Shkumbin Ismaili pozon krah bashkëshortes

Këngëtari i njohur shqiptar, Shkumbin Ismaili, është një prej emrave të estradës i cili njihet për zërin e veçantë dhe projektet e suksesshme muzikore.

Ai me ndjekësit në Instagram ndan fotografi nga më të ndryshmet e së fundmi e ka prezantuar bashkëshorten.

Shkumbini e ka publikuar një imazh pranë saj derisa ndodheshin në aeroportin e Shkupit.

Çifti pranë imazhit kanë pranuar komente të ndryshme pozitive.