Shakira “thumbon” hapur Piquen

(FILES) This file photo taken on September 5, 2019 shows Colombian musician Shakira and partner Kosmoa Founder and President, Spanish football player Gerard Pique attending the Davis Cup Presentation in New York. - Colombian superstar Shakira and FC Barcelona defender Gerard Pique said on June 4, 2022 they were calling time on their relationship of more than a decade. The couple share two children. (Photo by Bryan R. Smith / AFP) (Photo by BRYAN R. SMITH/AFP via Getty Images)

Futbollisti, Gerard Pique, dhe këngëtarja, Shakira, kanë kohë prej kur komentohen në media ndërkombëtare.

Ata u komentuan në të gjitha mediat ndërkombëtare për ndarjen e tyre.

Së fundmi, këngëtarja kolumbiane ka lënë pas gjithë situatat e pakëndshme në jetën e saj, duke publikuar një foto me dy djemtë.

Ata duken të tre të përqafuar, dhe pamje më të ngrohtë nuk iu kanë zënë sytë.

“Dashuria më e sinqertë,”-shkruan krah fotos ylli botëror.

Shakira ka “thumbuar” Piquen, duke treguar se fëmijët janë prioriteti i saj në këtë jetë./Lajmi.net/