Saraj, nipi ther me thikë axhën e tij

Një ngjarje tronditëse mbrëmë ka ndodhur në fshatin Çajlan të komunës së Sarajit, 55 vjeçari V.D ka therur me thikë axhën e tij 65 vjeçar Q.D shkruan Gazeta Lajm.

Ky i fundit ka marë lëndime të rënda dhe është dërguar në Spitalin Shtetëror, ndërsa policia ka vënë në pranga 55-vjeçarin V.D dhe po heton shkaqet që kanë sjellë deri në këtë ngjarje./Gazeta Lajm