Sarah vjen me një dedikim të ëmbël për Dj Pm

Blogerja e njohur shqiptare, Sarah Berisha dhe Dj Pm janë kthyer në njërin nga çiftet më të pëlqyera në showbizin shqiptar.

Momente të ndryshme krah njëri tjetrit çifti ndajnë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Sarah së fundi ndau në Instagram një imazh nga ‘SunnyHill’ së bashku me Dj Pm, mirëpo vëmendjen mori përshkrimi i fotos.

 

“Shoku i zemrës”- shkroi ajo.

Theksojmë që dyshja romancën e tyre e nisën në BBV”.