Ryva Kajtazi sot feston ditëlindjen, kaq vite mbushi

Këngëtarja Ryva Kajtazi sot feston ditëlindjen e saj të 40-të.

Me rastin e kësaj dite të veçantë ajo ka pranuar urime të shumta mirëpo për dy arsye. Për ditëlindje dhe shtatzëninë e dytë.

Ryva me një postim në Instagram ka treguar se sot në ditëlindjen e saj me vete bart dhuratën më të mirë e që është foshnja që po e mbanë në bark.