Rrallë kush mund të ketë një stil si të Kidës

Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artistik Kida po vazhdon ta bëjë për vete këdo që e dëgjon me këngët e saja të cilat menjëherë po i shndërrohen në hite.

Dikur pjesë e labelit “On Records”, me të cilin punoi për më shumë se një dekadë kurse tani është shndërruar në një ndër emrat më të dashur për publikun, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja shquhet për bukurinë magjepse që posedon por, ajo njihet edhe për stilin e rrallë që ka.

Kida është e gatshme të vijë ashtu siç ia kërkon puna, sportive, elegante, ekstravagante e çdo stil tjetër vetëm të mos dalë keq para publikut.

Së fundi, në imazhet e radhës ajo dëshmon se është ndër të rrallat këngëtare që di ti përshtateve secilit stil.

Ja shikojeni dhe binduni./Kosovarja/.