Ronela Hajati shfaqet pa pikë grimi në mëngjes

Është njëra nga këngëtaret me të komentuara për momentin.

Fjala është për Ronela Hajatin, e cila do ta përfaqësoj Shqipërinë në Eurovision këtë vit, shkruan lajmi.net.

Ajo vazhdon të jetë aktive me postime në rrjetet sociale, ku ndan përditshmërinë e saj me fansat.

Së fundi, Ronela ndau një fotografi pa grim në mëngjes ku dhe iu uroj mëngjesin të gjithë ndjekësve të saj.

“Mirëmëngjesi” ishte mbishkrimi i këngëtares në fotografi.

Kujtojmë se Ronela do të përformoj e para në gjysmë finalen e këtij spektakli.