Ronaldo i bën dedikim romantik partneres

Cristiano Ronaldo këto ditë ka zgjedhur të pushojë bashkë me partneren dhe gruan.

Si destinacion për pushime, futbollisti zgjodhi Dubain, ndërsa për fansat e tij nga e mbarë bota, solli disa fotografi në rrjete sociale.

Së fundi, ai postoi fotografi bashkë me Georginën, e cila dukej joshëse e veshur në fustan super të shkurtër.

Pranë kësaj fotoje, ai i bëri dedikim romantik asaj me fjalët “Ti gjithmonë më bën të ndihem shumë i veçantë”.