Romeo Veshaj paralajmëron projekt të ri me Ledri Vulën

Dy vëllezërit Donald dhe Romeo Veshaj krahas profesionit të tyre si aktor dhe moderator të një programi televiziv, kanë testuar vetën prej kohësh edhe në muzikë.

Dyshja kanë sjellur disa bashkëpunime muzikore me artistët më të njohur në treg dhe një të tillë me sa duket po e përgatit Romeo edhe së fundmi.

Në një postimi që ka bërë në llogarinë e tij në Instagram, Romeo shihet përkrah reperit të njohur shqiptar, Ledri Vula.

Ndonëse Romeo nuk ka zbuluar detajet se për çfarë bëhet fjalë konkretisht, kjo ka mjaftuar që fansat të spekulojnë se dyshja kanë gati një projekt të ri muzikor.

“E keni ditur”, ka shkuar Romeo në mbishkrimin e imazhit me Ledrin.

Në anën tjetër kujtojmë që Donaldi aktualisht po shijon suksesin e duetit me fituesin e BBVA 2, Luiz Ejlli “2 Shotsa”.