Roberti vazhdon ta përkrahë Norën edhe pas ndarjes

Nora Istrefi gjatë ditës së sotme ka publikuar projektin e ri muzikor me titull “Anna” në duet me Gjikon, shkruan lajmi.net.

Dy artistëve këtë këngë ia shpërndanë shumë artistë, mes tyre edhe ish-bashkëshorti i Norës, Robert Berisha.

Ai postoi në Instagram këngën e Norës, duke shprehur përkrahjen e vazdhueshme për të.

Kujtojmë se Nora Istrefi dhe Robert Berisha muaj më parë i kanë dhënë fund lidhjes disavjeçare. /Lajmi.net/