Roberti konfirmon ribashkimin e tij me Norën

Siç dihet Robert Berisha dhe Nora Istrefi i kanë dhënë fund lidhejs së tyre 12 vjeçare.

Çifti i njohur janë ndarë përfundimisht, duke lënë në mes vajzën e tyre të vogël Rennen, shkruan Kosovarja.

Që kur janë ndarë nuk kemi parë qoftë një prononcim të vogël nga Nora, vetëm nga Roberti, i cili e ka konfirmuar vet ndarjen në shumë intervista.

Por, se a do të ketë një ribashkim të tyre në vitin 2020, përsëri të njëtën përgjigje e dha vet këngëtari.

I ftuar në emisioni më të shikuar në Shqipëri “Ftesë në 5”, ai tha “ë mirë të bashkohem më Norën, sesa thashetheme të ketë, sepse janë të këqija dhe se nuk janë të vërteta asnjëra”.

Përgjigjen e plotë mund ta kuptoni përmes videos së plotë, nga minuta e 16:00. /Kosovarja/