Roberti dhe e dashura e tij ndajnë me fansat një moment të veçantë

Moderatori, Robert Berisha tash e një kohë ka bërë publike lidhjen e tij me modelen shqiptare Laureta Maqedonci.

Dyshja shpesh herë ndajnë imazhe të ndryshme krah njëri tjetrit në rrjete sociale, shkruan lajmi.net.

Mbrëmë çifti kanë ndarë një video-incizim krah njëri tjetrit ku shiheshin duke shijuar një udhëtim me motor.

Theksojmë që kjo është lidhja e parë publike e Robertit pas ndarjes nga Nora.