Robert Berisha nuk ‘ngopet’ me këngën ‘Anna’ të Nora Istrefit

Në shumë raste, Roberti gjithnjë ka treguar mbështetjen e tij për karrierën e Norës, njësoj edhe sot kur dyshja janë ndarë.

Bashkëpunimi i Norës dhe Gjikos “Anna”, ka dy muaj që është lansuar, mirëpo Roberti nuk resht së dëgjuari këtë këngë.

Së fundmi e ka publikuar një Instastory ku shfaqet duke e dëgjuar në veturë pikërisht këtë këngë.