Robert Berisha këndon këngën e Norës

Robert Berisha këtë javë është i ftuar në emisionin ‘Soiree’, dhe ka kënduar njërën prej këngëve të ish-bashkëshortes së tij Norës.

Bëhet fjalë për këngën “Anna” të cilën Nora e ka sjell në bashkëpunim me reperin Gjiko dhe u dedikohet femrave që hyjnë mes çifteve.

Ai ka kënduar live me orkestër versionin e tij të kësaj kënge, e cila mesa duket u ka pëlqyer audiencës.