Robert Berisha i lumtur pranë vajzës, duket sikur ta ketë botën në duar

Robert Berisha ka qenë mjaft i përmendur këto muajt e fundit.

Robert Berisha ka gjetur emrin e tij mjaft shpesh në titujt e mediave rozë këto muajt e fundit kjo shkak i ndarjes nga Nora dhe spekulimeve për lidhje të reja, shkruan lajmi.net.

Edhe pse të ndarë vajzës së tyre Renee nuk i ka munguar as përkushtimi e as dashuria nga asnjëra palë, dyshja kishin treguar fillimisht që vajza e tyre është gjithçka për ta në këtë botë, dhe ajo nuk do e vërej mungesën e prindërve.

Fundmi këngëtari është duke kaluar kohë me Reneen, madje Roberti ka ndarë edhe një imazh në llogarinë e tij në Instagram ku shihet i lumtur sikur ta ketë botën në duar.