Rita Ora vezulluese në darkën e Krishtlindjes me familjen

Rita Ora po kalon këto ditë festash me familjen e saj në një vend bregdetar dhe larg temperaturave të ftohta të fundvitit.

E nga këto pushimet me prindërit dhe motrën e vëllain, Rita po sjell vazhdimisht fotografi mjaft të bukura ku shfaqet joshëse, kryesisht në bikini të ndryshme.

Ndërsa mbrëmë për darkën e bukur të Krishtlindjes, Rita ka veshur një fustan, ngjyra e të cilit i përshtatet edhe perëndimit të diellit që shihet nga vendi ku ata kanë ngrënë darkën, shkruan Gazeta Express.

View this post on Instagram

🌅 shot by @thereal_donora

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on