Rita Ora vendos maskën ndërsa tregon të pasmet para kamerës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, po i shijon ditët e nxehta të verës.

Ajo po merr rreze dielli në bregdet, e pozat provokuese në bikini nuk e ka ndërmend që ti ndal. Së fundmi i ka publikuar disa imazhe ku shfaqet provokuese në bikini.

Rita ka treguar të pasmet para kamerës mirëpo nuk ka harruar ti mbuloj gojën dhe hundën me maskë, në mënyrë që të mbrohet nga virusi Covid-19.

“Vendosni maskën, qoftë edhe në pushime”, ka shkruar Rita pranë postimit.

Loading...