Rita Ora tregon stilin e saj elegant me një kostum të bardhë, teksa del në Sydney

Rita Ora u pa me një stil të mrekullueshëm, teksa doli nga hoteli i saj luksoz në Sydney të premten.

Ikona e muzikës pop 33 vjeçe, mahniti me një kostum elegant, një pikë kryesore nga koleksioni i saj shumë i lavdëruar i “Primark”.

Rita, e njohur për zgjedhjet e saj të guximshme të modës dhe aftësinë për t’u përshtatur me çdo stil, ishte mishërimi i elegancës dhe besimit.

Seti i saj i përshtatur me dy pjesë, me vlerë prej 57 eurosh, u ngjit në të gjitha vendet e duhura, duke theksuar figurën e saj me prerjet e mprehta dhe linjat e pastra.

Kostumi, një përzierje perfekte e elegancës dhe stilit të rrugës, përmban një xhaketë me dy krahë dhe pantallona të hijshme. /Telegrafi/