Rita Ora shkëlqen me pozat e reja në bikini teksa merr rreze dielli

Dhe Rita Ora mori ca kohë pushim nga detyrat e saj gjatë fundjavës së Pashkëve për të marrë rreze dielli me një palë bikini të gjelbër, transmeton lajmi.net.

Këngëtarja ekspozoi pasuritë e saj të bollshme ndërsa pozonte për selfie në Instagram me bikini duke zbuluar figurën e saj trupore.

Kantautorja e njohur pozoi pa makijazh derisa rrezitej e cila lejoi që bukuria e saj natyrore të shkëlqejë dhe i la flokët e saj natyrale paksa të shkujdesura të kalonin në një anë.

Në një çast, këngëtarja e Let You Love Me u shtri në shpinë dhe i mbrojti sytë nga dielli ndërsa vuri në shfaqje të plotë barkun e tonifikuar dhe tatuazhet.

Ajo u shtri në një peshqir duke pushuar pranë pishinës e veshur me një byzylyk të artë në kyçin e këmbës.

Rita ngarkoi foto nga fundjava e saj e mbushur me argëtim në një postim në rrjetet sociale të dielën.

30 vjeçarja mbishkroi postimin: “Duke ju uruar të gjithëve Gëzuar Pashkët” së bashku me një varg emotikona që identifikojnë festën me një zog.

Në çastet e tjera, ajo duket se kishte përfunduar blerje në një dyqan të madh ushqimesh ndërsa mbante një karrocë pazar plot çanta ndërsa pushonte në një stol.

Këngëtarja me stil kishte një palë pantallona prej liri të bardha me këmbë të gjera dhe sandale të bardha.

Më vonë, Rita u ul në një darkë me sallatë dhe makarona me pamje të shëndetshme, të shoqëruar me një gotë verë të bardhë.

Flokët e saj me kaçurrela natyrale kornizonin tiparet e saj delikate dhe kishte veshur një bluzë me ngjyrë të zezë.

Ajo u sigurua që të bënte më të mirën e festës duke postuar tri ëmbëlsira me pamje luksoze të mbushura me pluhur kakao dhe krem./Lajmi.net/