Rita Ora shfaqet plot shkëlqim, në fotografitë e fundit në Australi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka mahnitur ndjekësit e saj në rrjetet sociale me disa fotografi të reja.

Artistja shfaqet me një stil të ri flokësh dhe një grim të përsosur që i nxjerr në pah bukurinë e saj rrezatuese.

Në fotografitë e postuara së fundmi, Rita duket të ketë prerë flokët e saj më shkurt, një ndryshim i guximshëm që i shton edhe më shumë shkëlqim karakterit të saj ikonik.

Foto: Rita Ora/FaceBook

Grimi i saj është me të vërtetë i shkëlqyer, i cili përqendrohet në sytë dhe buzët e saj, duke e bërë fytyrën e këngëtares të duket e freskët.

Rita shfaqet në këto imazhe e veshur me një bluzë të thjeshtë, por elegante pa lidhëza, e cila kombinon në mënyrën më të mirë thjeshtësinë me stilin.

Foto: Rita Ora/FaceBook

Ajo që tërhoqi vëmendjen janë aksesorët që ka zgjedhur të vendosë në veshë, duke shtuar një prekje luksi në pamjen e saj.

Duke treguar që është në Australi, Rita ka lënë të nënkuptohet se është atje për angazhime të veçanta dhe ka shprehur emocionin e saj për të ndarë me ndjekësit gjërat argëtuese që ka në plan. /Telegrafi/

Foto: Rita Ora/FaceBook