Rita Ora ndan imazhe atraktive në një ditë me shi në Sidnei

Këngëtarja britanike është rikthyer në Australi për serialin e ri të The Voice, i dyti i saj si juriste, por u dëshpërua nga shfaqja e reve të stuhisë teksa po dilte në qytetin piktoresk bregdetar, transmeton lajmi.net.

 

 

Duke postuar në Instagram, Rita, 31 vjeç, ndau një pjesë të vogël të imazheve nga pjesa e pasme e makinës së saj teksa shikonte rrugët e lagura nga shiu në Distriktin Qendror të Biznesit të Sidnei.

Në mbishkrimin e imazheve, ajo shkroi: “Sot ishte gri dhe me shi, kështu që këtu janë ndryshimet e humorit tim të gjitha në një zinxhir”.

Pavarësisht sfondit, Rita dukej elegante me një xhaketë të zezë të lehtë dhe pantallona gri të prera bujarisht ndërsa ishte në qytet. Ajo e shtoi dukjen e saj me një bluzë të gjallë portokalli, ndërsa flokët e saj ishin të stiluar rastësisht me një ndarje të thjeshtë në qendër.

Ndryshe, Rita ndodhet në Australi për të filmuar The Voice: Generations dhe sezonin tjetër kryesor të The Voice Australia, me produksionin që besohet të ketë filluar në fillim të dhjetorit.

I dashuri i saj regjisor, Taika Waititi, 46 vjeç, gjithashtu përflitet se do të vazhdojë punën në disa filma të ardhshëm, duke përfshirë Thor: Love and Thunder, i cili është në post-produksion.

Duke folur për “Independent”, Rita pranoi se dëshiron ta mbajë lidhjen e saj larg vëmendjes për ta ‘mbrojtur’.