Rita Ora del komplet e zhveshur para pasqyrës

Rita Ora prej ditësh ka nisur xhirimet e videoklipit të ri në Miami të Floridas.

Këngëtarja shqiptarja ka sjellur vazhdimisht fotografi dhe video nga shesh-xhirimet përmes të cilave ka treguar rrjedhshmërinë e procesit.

Teksa ka ndryshuar veshje të ndryshme gjatë ditës, 29 vjeçarja gjatë mbrëmjes nuk ka hezituar të zhvishet komplet.

Rita pozoj  tërësisht nudo para pasqyrës, derisa mbuloi pjesët intime me emoji luleshtrydhe duke vënë në pah linjat e saj perfekte.

Kujtojmë që përveç me projekte muzikore, Rita po merr pjesë në kampanja të ndryshme, poashtu edhe në film.