Rina Balaj në lidhje dashurie me reperin Sin Boy?

Pas një pauze të shkurtër, Rina Balaj si duket u rikthye me risi edhe në jetën private.

Reperja nga Istogu, Rina Balaj, për një kohë u largua nga rrjetet sociale për t’u kthyer më pas me llogari të re në Instagram e si duket edhe me të reja nga jeta private, shkruan lajmi.net.

Fillimisht emri i ri në Instagram e më pas një prej fotove të postuara ngjallën dyshime se ajo është në një lidhje dashurie me reperin Sin Boy.

Si ky i fundit ashtu edhe Rina i kanë vendosur emrat e ngjashëm në llogaritë e tyre në Instagram.

Të gjithë dyshonin për një lidhje të mundshme pasi edhe reperi me prejardhje shqiptare i cili jeton në Greqi ka publikuar foto me Rinën.

E për t’i shtuar akoma më shumë dyshimet ishte një koment pranë imazhit ku Rina po e puthte atë.

Këngëtarja Filloreta Raçi e njohur si Fifi u ka shkruar: Hajde për hajër na qoftë. E lumtur për ju.

Lidhur me këtë çështje nuk kanë folur asnjëri dhe se ku fshihet e vërteta mbetet të mirret vesh shumë shpejtë.

View this post on Instagram

6197979797979797979797979797349349

A post shared by Sin Boy (@isyourboysinboy) on