Rina Balaj dhe i dashuri i saj Sin Boy marrin masa mbrojtëse ndaj koronavirusit

Të famshmit shqiptarë, përmes mesazheve në rrjete sociale, po dërgojnë këshilla për t’u mbrojtur nga virusi korona.

Ata madje kanë marrë edhe masa mbrojtëse, ndër emrat e njohur të estradës edhe çifti Rina Balaj dhe Sin Boy.

Ishte Rina ajo e cila e ka publikuar një foto në të cilën dyshja shihen me maska.