Rihanna shfaqet pa grim dhe me akne në ‘selfie’-n e parë të vitit 2020

Rihanna ka ndarë një pozë ku shihet shumë natyrale në foton e parë të vitit të ri.

Edhe pse ajo është krijuesja e një marke bukurie, këngëtarja nga Barbados, Rihanna, nuk ka frikë të pozojë edhe pa makijazh.

31- vjeçarja, e cila u shpall muzikantja më e pasur femërore në botë në vitin 2019 falë linjës së saj të suksesshme të gjerë Fenty Beauty, ndau një fotografi të rrallë pa grim të vetes në Instagram të hënën.

Në foto, Rihanna – e cila shihet me stil të ri të flokëve – duket se nuk ka përdorur asnjë produkt të grimit, teksa pozon me një bluzë më sportive.

“Selfie e parë e vitit 2020”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.