Rihanna më në fund sjell projektin e ri muzikor

Ka një kohë bukur të gjatë që kur ‘Bad gal’ kishte publikuar këngën e saj të fundit, por ajo i dha fund pritjes së gjatë duke shpërndarë bashkëpunimin me Partynextdoor, shkruan lajmi.net.

Fansat e entuziazmuar kanë filluar të allen me këtë situatë duke thënë “Riri publikon këngë, dhe ne jemi ende gjallë”.

32-vjeçarja ishte pjesë e këngës ‘Believe it’ projekt surprizë nga albumi i  ri i Partynextdoor.