Reagon Olti Curri pas arrestimit të Elsa Lilës: Gangsterët e Hip Hop-it vetëm sheqerin e petullave kanë parë

Diten e sotme ka bërë bujë përfshirja dhe arrestimi i këngëtares Elsa Lila për trafik lëndësh narkotike në Itali.

Pas këtij lajmi, ka reaguar blogeri Olti Curri, shkruan lajmi.net.

Ai ka publikuar në “InstaStory” një foto të Elsa Lilës me kryeministrin shqiptar, Edi Rama, dhe duke shkruar se gangsterët e Hip Hop-it vetëm sheqerin e petullave kanë parë.

”Ju kam thënë që asnjëherë gjërat dhe njerëzit nuk janë ashtu siç duken!

“Ju dh**fsha gangsterëve të Hip Hop-it që i këndojnë kokainës dhe vetëm sheqerin e petullave kanë parë.

Elsa (të shohim sa i vërtetë është lajmi) si labe gangsstere që është e bën vetë trafikun, jo të rrijë si dhëpi dhe të punojë i dashuri me kokën në torbë gjatë gjithë kohës”, shkroi ai.

Ndërkohë, sipas mediave Italiane, Lila mbante llogaritë e grupit të trafikut të drogës, pasi menaxhonte një lokal të lojërave të fatit.