Reagimi i këngëtarit të njohur kur pyetet për gjoksin më seksi mes Encës dhe Fjollës

Shkumbin Ismaili u vu në siklet kur e pyetën për gjoksin më seksi mes Encës dhe Fjollës.

Shkumbin Ismaili ishte mysafir i rubrikës “Kë zgjedh” të emisonit “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Ai u pyet të zgjedh mes disa prej kolegëve të tij, ndërsa nuk munguan edhe pyetjet provokuese, ku u vu në siklet.

Këngëtari është pyetur të zgjedh për gjoksin më seksi mes Enca Haxhisë dhe Fjolla Morinës dhe kishte përgjigje të prerë.

Për të kuptuar se si u përgjigj Shkumbini, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm nga minuta 4:40.