Raportin e gruas së Gold AG me nënën e tij e tregon më së miri kjo foto

Në rubrikën “Ask me a question” në Instagram, Ermira është pyetur se pse nuk publikon foto me vjehrrën, shkruan lajmi.net.

Ajo i ka kthyer përgjigje teksa ka publikuar një foto duke e puthur në kokë bashkë me Goldin.

Në të njëjtën kohë, Ermira i ka venë edhe tri emotikona zemra fotografisë.

Ndryshe, Gold AG dhe Ermira janë bërë prindër për herë të parë të një djali/Lajmi.net/