Ramush Haradinaj sfidon kadetët e FSK-së me pompa

Jo vetëm këndimi, kryeministri në detyrë Ramush Haradinaj po e provon vetën edhe duke i sfiduar kadetët e FSK-së me ushtrime.

Haradinaj përgjatë kohës sa ka qenë kryeministër, shpesh herë e kemi parë teksa ka vrapuar gjatë ndonjë organizimi, e duke kënduar nëpër studio televizive.

E përveç vrapimit dhe këndimit, kreu i AAK-së ka demonstruar sot edhe aftësitë e tij prej ish-ushtaraku, duke sfiduar kadetët e FSK-së me pompa.