Publikohet një fotografi e rrallë e Rita Orës kur ka qenë fëmijë

Në storien e saj në Instagram ka ndarë imazhin me ndjekësit derisa shihet kur ka qenë e vogël, shkruan lajmi.net.

Fansat e Ritës shpeshherë postojnë fotografi të saj duke mos munguar edhe ato të fëmijërisë.

Së fundi, 30 vjeçarja e ka publikuar  imazhin derisa shihet me flokët me ngjyrë të zezë dhe e buzëqeshur.

Ndryshe, fotot kur Rita Ora ka qenë fëmijë nuk mungojnë edhe nga nëna e saj Vera./Lajmi.net/