Prishtinë: Burri raporton në polici se u rrah nga gruaja

Një burrë ka raportuar në Policinë e Kosovës se ishte rrahur nga gruaja e tij.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth mesnatës në Prishtinë.

E dyshuar është arrestuar dhe pas intervistimit është liruar në procedurë të rregullt.

Prishtinë 10.01.2022-23:58. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se ishte sulmuar fizikisht nga bashkëshortja e tij e dyshuar kosovare. E dyshuara është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.