Pretendohet se Selena Gomez ka nisur një lidhje të re dashurie me Andrew Taggart

Artistja e njohur, Selena Gomez mund të ketë një dashuri të re në jetën e saj.

Të hënën (16 janar) u pretendua se aktorja 30-vjeçare e “Wizards Of Waverly Place” është në lidhje me yllin 33-vjeçar të “The Chainsmokers”, Andrew ‘Drew’ Taggart.

“Ata nuk po përpiqen të fshehin romancën e tyre duke u futur fshehurazi nëpër klube vetëm për anëtarët”, tha një burim i brendshëm për UsWeekly.

“Selena vështirë se mund t’i mbajë duart larg tij”, shtoi burimi dhe vuri në dukje se ata “po argëtohen shumë së bashku”.

Taggart u nda nga artistja 24-vjeçare, Eve Jobs, e cila është vajza më e vogël e Steve Jobs.

Ata filluan të takoheshin në verë, por u ndanë muajin e kaluar, u pretendua.

Para Evës, ai u takua me Meredith Mickelson dhe Haley Rowe si dhe Chantel Jeffries.

Ndërkohë, në dhjetor Entertainment Tonight pretendoi se Gomez ishte i hapur për takime.

Ylli i pop-it, i cili më parë është takuar me Nick Jonas, Justin Bieber dhe The Weeknd, ishte në kërkim të dashurisë.

Kjo vjen pasi këngëtarja e “Love You To Lose Me” pretendoi se ndarja nga Justin – me të cilin u takua dhe u nda nga viti 2011 derisa u ndan përfundimisht në fillim të 2018 – ishte ‘gjëja më e mirë’ që i ka ndodhur ndonjëherë.

“Gjithçka ishte kaq publike. U ndjeva i përhumbur nga një marrëdhënie e kaluar që askush nuk donte ta linte. Pastaj thjesht e kalova atë dhe nuk kisha më frikë”, kishte deklaruar ajo.

Justin filloi të takohej me gruan e tij tashmë Hailey Baldwin, 25 vjeç, menjëherë pasi u ndanë çifti në 2018.

Një muaj pasi Justin u martua me Haileyn në shtator 2018, Selena thuhet se pësoi një avari të lidhur me lupusin e saj dhe filloi trajtimin për shëndetin e saj mendor.

Më 11 dhjetor, ajo u pa duke u përqafuar me aktorin Justin Theroux në Muzeun Amerikan të Historisë Natyrore në qytetin e New Yorkut.

Ata u pretendua se ishin të lidhur edhe në të kaluarën. Por një romancë duket e pamundur pasi ajo është shoqe e ngushtë me ish-bashkëshorten e tij Jennifer Aniston.